Wersja domyślna Wysoki kontrast

Grafik Fitness


  poniedziałek
2021-09-27
wtorek
2021-09-28
środa
2021-09-29
czwartek
2021-09-30
piątek
2021-10-01
sobota
2021-10-02
niedziela
2021-10-03
09:00
AQUA FITNESS
09:00 - 09:45
Urszula
45min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:45
Magdalena
45min
AQUA FITNESS
09:00 - 09:45
Szymon
45min
PŁASKI BRZUCH
09:00 - 09:45
Magdalena
45min
AQUA DANCE
09:00 - 09:45
Marta
45min
CYCLING
09:00 - 09:45
Joanna
45min
TBC
09:00 - 09:45
Magdalena
45min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
09:00 - 09:45
Katarzyna
45min
AQUA FITNESS
09:00 - 09:45
Urszula
45min
CYCLING
09:00 - 09:45
Joanna
45min
10:00
NIRVANA
10:00 - 10:45
Magdalena
45min
TBC
10:00 - 10:45
Katarzyna
45min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
10:00 - 10:45
Magdalena
45min
11:00
TBC
11:00 - 11:45
Magdalena
45min
17:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
17:00 - 17:45
Magdalena
45min
18:00
BOKS
18:00 - 18:45
Joanna
45min
FAT BURNING
18:00 - 18:45
Magdalena
45min
CYCLING
18:00 - 18:45
Joanna
45min
FIT BALL
18:00 - 18:45
Katarzyna
45min
19:00
CYCLING MIX
19:00 - 19:45
Anna
45min
PILATES
19:00 - 19:45
Katarzyna
45min
LATINO FIT
19:00 - 19:45
Asley
45min
PUMP
19:00 - 19:45
Anna
45min
BOKS
19:00 - 19:45
Joanna
45min
PILATES
19:00 - 19:45
Katarzyna
45min
TRENING FUNCJONALNY
19:00 - 19:45
Anna
45min
19:45
CYCLING MIX
19:45 - 20:30
Anna
45min
20:00
TRENING OBWODOWY
20:00 - 20:45
Martyna
45min
CUBAN DANCE
20:00 - 20:45
Asley
45min
JOGA DLA ODPORNOŚCI
20:00 - 21:15
Piotr
75min
TRENING OBWODOWY
20:00 - 20:45
Martyna
45min
JOGA DLA KRĘGOSŁUPA
20:00 - 21:15
Piotr
75min
poniedziałek 27.09.2021
  • 09:00 - 09:45

    AQUA FITNESS

    Wolne miejsca: 10

    Urszula

  • 09:00 - 09:45

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 15

    Magdalena

  • 19:00 - 19:45

    CYCLING MIX

    Wolne miejsca: 7

    Anna

  • 19:00 - 19:45

    PILATES

    Wolne miejsca: 12

    Katarzyna

  • 19:45 - 20:30

    CYCLING MIX

    Wolne miejsca: 8

    Anna

  • 20:00 - 20:45

    TRENING OBWODOWY

    Wolne miejsca: 11

    Martyna

wtorek 28.09.2021
  • 09:00 - 09:45

    AQUA FITNESS

    Wolne miejsca: 21

    Szymon

  • 09:00 - 09:45

    PŁASKI BRZUCH

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 18:00 - 18:45

    BOKS

    Wolne miejsca: 16

    Joanna

  • 19:00 - 19:45

    LATINO FIT

    Wolne miejsca: 15

    Asley

  • 20:00 - 20:45

    CUBAN DANCE

    Wolne miejsca: 15

    Asley

  • 20:00 - 21:15

    JOGA DLA ODPORNOŚCI

    Wolne miejsca: 12

    Piotr

środa 29.09.2021
  • 09:00 - 09:45

    AQUA DANCE

    Wolne miejsca: 14

    Marta

  • 09:00 - 09:45

    CYCLING

    Wolne miejsca: 8

    Joanna

  • 09:00 - 09:45

    TBC

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 10:00 - 10:45

    NIRVANA

    Wolne miejsca: 10

    Magdalena

  • 17:00 - 17:45

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 18:00 - 18:45

    FAT BURNING

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 19:00 - 19:45

    PUMP

    Wolne miejsca: 16

    Anna

  • 20:00 - 20:45

    TRENING OBWODOWY

    Wolne miejsca: 8

    Martyna

czwartek 30.09.2021
  • 09:00 - 09:45

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 16

    Katarzyna

  • 10:00 - 10:45

    TBC

    Wolne miejsca: 24

    Katarzyna

  • 18:00 - 18:45

    CYCLING

    Wolne miejsca: 8

    Joanna

  • 18:00 - 18:45

    FIT BALL

    Wolne miejsca: 16

    Katarzyna

  • 19:00 - 19:45

    BOKS

    Wolne miejsca: 16

    Joanna

  • 19:00 - 19:45

    PILATES

    Wolne miejsca: 13

    Katarzyna

  • 20:00 - 21:15

    JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

    Wolne miejsca: 12

    Piotr

piątek 01.10.2021
  • 09:00 - 09:45

    AQUA FITNESS

    Wolne miejsca: 13

    Urszula

  • 09:00 - 09:45

    CYCLING

    Wolne miejsca: 8

    Joanna

  • 19:00 - 19:45

    TRENING FUNCJONALNY

    Wolne miejsca: 16

    Anna

sobota 02.10.2021
niedziela 03.10.2021
  • 10:00 - 10:45

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena

  • 11:00 - 11:45

    TBC

    Wolne miejsca: 16

    Magdalena